Aracınız yolda mı kaldı? Nuh otomotiv olarak tekirdağ yol yardım hizmetimiz en iyi ve garantili bir şekilde başlamıştır. Aracınızda oluşan şanzıman vites sorunları, otomatik vites kitlenmesi, motor hararet durumları ve tüm arızalar için bize ulaaşbilirsiniz. En kısa sürede aracınızı çalışır hale getirerek yolunuza devam etmeyi sağlıyoruz. Tekirdağ da aracınızı garantili bir şekilde onarım ve bakım işlemlerini yapmaktayız.

Tekirdağ 7/24 Yol Yardım Hizmeti Nuh Otomotiv

Yılların vermiş olduğu tecrübe ile tüm araç bakım, onarım, şanzıman ve manuel, otomatik vites arızalarına uygun ve doğru çözümler üretmekteyiz. Servisimizde ihtiyacımız olabilecek her türlü teknolojik donanım ve arıza tespit cihazı bulunmaktadır. Tekirdağ yol yardım hizmeti için bize ulaşabileceğiniz telefon numaramız aşağıdaki gibidir.

Bize 7/24 haftanın her günü ve saatinde 0544 358 42 42 numaradan ulaşabilirsiniz.

Kış aylarında özellikle antifriz kullanmamanın sonucunda suyun donması ile motorun arıza yapma ve kullanılamama durumları yüksektir. Bu riski ortadan kaldırmak için aracınızın antifriz seviyesini ölçebiliriz. Sosyal medya hesabımızdan duyurduğumuz kampanyaları takip ederek aracınızın tüm bakım ve kontrol işlemlerini en uygun fiyata en iyi işçilik garantisi ile uygulanabilir.

Bakımsız ve arıza riski yüksek bir araç ile bir seyahat planladınız, bakımını ve kontrollerini ihmal ettiniz fakat işler yolunda gitmedi ve yolda kaldınız. Bu gibi durumlar içinde telefon numaramızı rehberinize kaydedin ve bize ulaşın. Bize ulaşır ulaşmaz donanımlı yol yardım ekibimiz hızlı bir şekilde yanınıza gelip gerekli çözümü onarımı üreterek yolunuza daha güvenli devam etmenizi sağlayacaktır.

Tekirdağ yol yardım hizmetlerinde bizi tercih etmeniz için en önemli neden, işimize olan saygımızdır. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Tekirdağ Yol Yardım

Tekirdağ Yolda Kaldım

Tekirdağ Yol Yardım İletişim
Tekirdağ Yol Yardım Numara

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nuh Otomotiv Araç Bakım & Onarım Servisi

1977'den günümüze kadar tüm bilgi, birikim ve tecrübemizle renault, dacia, opel, volkswagen ve diğer tüm marka, model araçlar için tamir, periyodik bakım, onarım, arıza teşhisi, motor yenileme hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ'da aracınızla ilgili sorunda 7/24 telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Yol yardım hizmetimiz mevcuttur.

Bize Ulaşın

Adres: Yeni Sanayi Sitesi Tamirci Sokak No:3 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ

Telefon: 0544 358 42 42

E-Posta: bilgi@nuhotomotiv.com

Web: https://www.nuhotomotiv.com