Tekirdağ BMW servisi tecrübemiz ile tüm bmw marka ve model araçlarınız için periyodik bakım hizmetimiz mevcuttur. Yılların verdiği bilgi ve birikim ile bmw araçlarınız için yağ değişimi, filtre değişimi, balata değişimi, fren disk değişimi servis hizmeti vermekteyiz.

BMW 1 serisi, 2 serisi, 3 serisi, 4 serisi, 5 serisi, x serisi ve tüm seriler için arıza tespit, 10 nokta kontrol işlemleriniz, bakım süresinde ücretsiz olarak yapılmaktadır. Tekirdağ bmw arıza tespiti için kullandığımız ürün würth cihazıdır. Cihazımız en üstün özelliklerle arıza tespitini yaparak, kendi bilgi ve tecrübemiz ile nokta atışı arızaları bulabilmekteyiz.

Bakım, onarım, arıza tespiti ve BMW otomatik şanzıman ZF8 tamiri için tekirdağ’da bize ulaşabilirsiniz. Yapılan tüm işlerde memnuniyet ve işçilik garantisi mevcuttur. Kullandığımız orjinal ürünler ve hassas bir işlem için bizi ziyaret edebilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nuh Otomotiv Araç Bakım & Onarım Servisi

1977'den günümüze kadar tüm bilgi, birikim ve tecrübemizle renault, dacia, opel, volkswagen ve diğer tüm marka, model araçlar için tamir, periyodik bakım, onarım, arıza teşhisi, motor yenileme hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ'da aracınızla ilgili sorunda 7/24 telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Yol yardım hizmetimiz mevcuttur.

Bize Ulaşın

Adres: Yeni Sanayi Sitesi Tamirci Sokak No:3 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ

Telefon: 0544 358 42 42

E-Posta: bilgi@nuhotomotiv.com

Web: https://www.nuhotomotiv.com