Tekirdağ’da opel marka araçlarınızın periyodik yağ ve filtre bakım servisi, onarımı hizmetlerini Nuh Otomotiv olarak vermekteyiz. Verdiğimiz hizmet işçilik garantili ve kalite güvencesi altındadır. İşletmemizde yapılan tüm bakım ve tamirat işlemleri uzun yılların verdiği bilgi, birikim ve tecrübe ile yapılmaktadır.

Opel corsa, astra vb. binek araç grubu ve ticari araçlarınızın bakım, onarım servis hizmeti için bizimle iletişime geçebilir veya yerimizde detaylı bilgi alabilirsiniz. Opel orjinal ve çıkma yedek parça konusunda hizmet vermekteyiz.

Araçlarınız würth arıza tespit cihazı ve deneyimimiz ile kesin teşhis konulduktan sonra fiyat bilgisi verilmektedir. En uygun fiyat ve kaliteli işçilik garantisi ile bizden fiyat alabilirsiniz.


Nuh Otomotiv Araç Bakım & Onarım Servisi

1977'den günümüze kadar tüm bilgi, birikim ve tecrübemizle renault, dacia, opel, volkswagen ve diğer tüm marka, model araçlar için tamir, periyodik bakım, onarım, arıza teşhisi, motor yenileme hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ'da aracınızla ilgili sorunda 7/24 telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Yol yardım hizmetimiz mevcuttur.

Bize Ulaşın

Adres: Yeni Sanayi Sitesi Tamirci Sokak No:3 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ

Telefon: 0544 358 42 42

E-Posta: bilgi@nuhotomotiv.com

Web: https://www.nuhotomotiv.com