Tekirdağ araç bakım fiyatları aslında tamamen maliyet orantısı ile hesaplanır. Yapılacak standart bir bakım için yağ, yağ filtresi, hava filtresi, polen filtresi ürün maliyetleri mevcuttur. Ayrıca eğer zamanı gelmişse balata ve fren disk değişimleri ile birlikte parça fiyatları bakım maliyetini arttıracaktır. Aslında özel servisler yapılacak işçiliğe göre fiyat vermektedir. Bu yüzden kendi ürünlerinizi temin ederek sadece işçilik ücreti ödeyerek bakımınızı yaptırabiliyorsunuz. Fakat yetkili servislerde işçilik fiyatlarının pahalı olmasının yanında parçaları da kendileri sattığı için maliyet çok fazla artmaktadır.

Tekirdağ periyodik araç bakım servisi Nuh Otomotiv olarak sürekli bakım kampanyaları düzenlemekteyiz. Sosyal ağlarda paylaştığımız kampanyaları takip ederek uygun maliyetler ile aracınızın bakımını yaptırabilirsiniz. Tüm marka ve model araçlarınıza bakım ve onarımı işçilik ve memnuniyet garantisi kapsamında yapmaktayız. Ayrıca ücretsiz olarak hizmetini verdiğimiz arıza tespiti ve 100 nokta kontrolünden faydalanabilirsiniz. Bize 0544 358 42 42 numaradan 7/24 ulaşabilirsiniz.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Nuh Otomotiv Araç Bakım & Onarım Servisi

1977'den günümüze kadar tüm bilgi, birikim ve tecrübemizle renault, dacia, opel, volkswagen ve diğer tüm marka, model araçlar için tamir, periyodik bakım, onarım, arıza teşhisi, motor yenileme hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ'da aracınızla ilgili sorunda 7/24 telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Yol yardım hizmetimiz mevcuttur.

Bize Ulaşın

Adres: Yeni Sanayi Sitesi Tamirci Sokak No:3 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ

Telefon: 0544 358 42 42

E-Posta: bilgi@nuhotomotiv.com

Web: https://www.nuhotomotiv.com