1977’den beri deneyim, bilgi ve birikimimzle araç bakım ve onarım konularında Tekirdağ’da Nuh Otomotiv olarak hizmet vermekteyiz. İşletmemiz uzun tecrübelerle başta renault, opel, volkswagen, dacia, chevrolet, fiat, hyundai, kia, tofaş, bmw, mercedes, honda olmak üzere tüm marka ve model araçlara özel servis hizmeti vermektedir. Deneyimimizi siz değerli müşterilerimize titiz bir çalışma ile aktarırken, aracınızda oluşabilecek arızaları da önlemekteyiz.

Kullandığımız würth test cihazı ile aracınızda oluşan arızayı kesin teşhis ederek yanlış müdahalelere imkan vermemekteyiz. Ayrıca edindiğimiz bilgi ve tecrübe ile oluşabilecek sorunları önceden belirleyerek size detaylı bilgi aktarımı yapmaktayız.

Aracınızı sevdiğinizi iyi biliyoruz. Bizde bu bilgi ile yola çıkarak aracınızı sizden daha çok severek ve özen göstererek tüm bakım ve onarım işlemlerini titiz bir çalışma ile yürütüyoruz. Bize danışmadan başka bir araç servisine gitmeyeceğinize eminiz. Amacımız kalitemiz ve uygun fiyatlarımız ile araç ile başınıza gelebilecek her türlü sorunda ilk tercihiniz olmaktır.

Şimdiden bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

 

Nuh Otomotiv Araç Bakım & Onarım Servisi

1977'den günümüze kadar tüm bilgi, birikim ve tecrübemizle renault, dacia, opel, volkswagen ve diğer tüm marka, model araçlar için tamir, periyodik bakım, onarım, arıza teşhisi, motor yenileme hizmeti vermekteyiz. Tekirdağ'da aracınızla ilgili sorunda 7/24 telefondan bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Yol yardım hizmetimiz mevcuttur.

Bize Ulaşın

Adres: Yeni Sanayi Sitesi Tamirci Sokak No:3 SÜLEYMANPAŞA/TEKİRDAĞ

Telefon: 0544 358 42 42

E-Posta: bilgi@nuhotomotiv.com

Web: https://www.nuhotomotiv.com